Кованый Кузнец

Колективна робота “Коваль”

Учасникам та гостям торічного фестивалю була презентована головна тема нинішнього, ювілейного, XV Міжнародного фестивалю ковальської майстерності Парк кованих фігур®. Центральне місце у композиції “Європейський букет” відведено образу коваля. Фігура заввишки трьох метрів буде також центральної роботою в Парку кованих фігур®.

Композиція “Коваль” задумана як стилізація у вигляді каркаса, на якому будуть закріплені мініатюри розміру – 150-200 мм. Ці деталі, виконані різними способами художньої ковки та іншими прийомами декоративної обробки металу, і будуть формувати незвичайний вигляд “коваля”.
Скульптура “Коваль” об’єднає творчі зусилля майстрів різних технік, країн і народів!

Каркас “Коваля” був виготовлений майстрами Українського ковальського підприємства “Гефест” і постав перед учасниками та гостями XIV фестивалю. Тоді ж були привезені і перші мініатюри.
На цей час майстри художнього кування з різних регіонів працюють над зовнішністю “Коваля”. Невеликий розмір його складових деталей дозволяє взяти участь у колективній роботі навіть дуже віддалено. Після збору робіт, донецьким ковалям потрібен час для складання композиції та фінішної обробки.
Оргкомітет фестивалю просить почати відправку готових мініатюр на адресу УКП “Гефест” та запрошує на фестиваль, який відбудеться 20-22 вересня.

Оставить комментарий