Металеве серце України

Металеве серце України

Рівеньська міська рада вирішила започаткувати у місті Рівному добру справу і провести 24-26 серпня 2012 року Всеукраїнський ковальський фестиваль «Металеве серце України».

Організатори сподіваються, що цей фестиваль стане справжнім святом ковальства та сприятиме відродженню тисячолітньої традиції співпраці ковалів, створенню високомистецьких художніх творів, популяризації ковальства серед населення країни. Програма фестивалю обіцяє бути насиченою та змістовною, надасть можливість тісного творчого спілкування ковалів з усіх регіонів України, проведення ковальських майстер-класів для всіх відвідувачів заходів.

Особливого статусу фестиваль набуває ще й тому, що організатори приурочили його до відзначення Дня незалежності України та Дня міста Рівного. Саме цей факт дасть можливість забезпечити велику кількість, як учасників, так і гостей фестивалю.
Все це дозволяє нам сподіватися, що Всеукраїнський ковальський фестиваль «Металеве серце України» стане знаковою подією у мистецькому житті України і подарує масу позитивних емоцій.
Тому організатори фестивалю Приватне підприємство «Рівнебудпостач» та співорганізатори – виконавчий комітет Рівненської міської ради, управлінням культури і туризму Рівненського міськвиконкому запрошує ковалів всієї України долучитися до цієї непересічної події.
Учасників та гостей фестивалю чекає цікава розважальна програма.
Ковалів організатори забезпечуть 3-х разовим харчуванням, проживанням, цікаві подарунки на згадку про фестиваль.

До Всеукраїнського ковальського фестивалю “Металеве серце України”  готується творча копозиція “Серця України”. Майстрів запрошують прийняти участь у цій роботі, зробив сердечка  розміром – 200*200 мм.

Організатор Ніна Юрійовна Крока
066 392 3994, 067 370 1835, 036 228 6450

Оставить комментарий