Кузнец

Лютневий «урожай» Древа Щастя

У лютому всі закохані з нетерпінням очікують День Святого Валентина. А донецькі романтики знають, що рано вранці в цей чарівний день на Дереві Щастя в Парку кованих фігур з’являються справжні, ковані валентинки.

Традиційно, рано вранці 14 лютого в Парку кованих фігур Древо Щастя «зацвітає» особливими валентинками – кованими сердечками, з любов’ю виготовленими донецькими ковалями.
Цю романтичну святкову акцію задумали шість років тому (у 2001 році) ковалі підприємства «Гефест» і журналісти «Комсомольської правди». Вже кілька років ідею майстрів художньої ковки Донбасу підтримують ковалі інших регіонів. Щороку в День закоханих до цієї святкової акції приєднуються все нові й нові міста. У кожному регіоні це відбувається по-різному, але любов, романтика та творча фантазія об’єднують всі ці заходи.
Продовжуючи традиції минулих років, Гільдія ковалів Донбасу і газета «Комсомольская правда» закликають ковалів України готувати ковані валентинки!
Романтики! Древо Щастя зацвіте рівно в 6-00!

Інформаційні партнери Гільдії ковалів Донбасу: «Журнал про метал», «Ковальська майстерня» «RIF Холодна зброя: світ чоловіків»; газети «Комсомольская правда», «Сегодня Донбасс»; інтернет-ресурси: donbass.NAME, BRIIT.info «Весь Донецьк»; радіо «Клас» і «Мега Радіо».

З повагою, секретар Гільдії ковалів Донбасу Євген Лавріненко

Оставить комментарий