Кубок амазонок

Кубок амазонок

Донецькі ковалі найактивнішим чином підтримали починання дартсменів Донбасу, взявши на себе завдання по виготовленню ексклюзивного призу для Першої відкритої першості Асоціації Дартс Донбасу серед жінок – витонченої стилізовані “амазонки”.

Турнір відбувся 26 лютого у спортивному барі “Свій” (Донецьк) та ніс дуже спортивний дух змагань, що не заважало учасницям і гостям відчути урочистість події. У церемонії відкриття прийняла участь спеціальна гостя Олена Виблова, – перша українка що підкорила найвищу точку Антарктиди. Особливим сюрпризом турніру стала презентація головного призу Віктором Бурдуком, під час якої він оголосив про збільшення призового фонду від ковальського підприємства “Гефест”.

Третє місце розділили Діна Богданова (Ростов-на-Дону) та Христина Білодід (Київ).

У фіналі Віталіна Моісеєнко (Черкаси) з рахунком 6:4 переграла Ольгу Косигіну (Ростов-на-Дону, Росія). Окрім головного призу Віталіна удостоєна спеціальної статуетки “Меткач” за рекордний результат турніру – лег за 17 дротиків.

Фінальним презентом для милих дам став конкурс чоловічих симпатій – “Міс дартс”. Титулу “Міс дартс” була удостоєна Яна Сивокобильска (Донецьк), а двома “Віце-міс” стали Ірина Шушкова (Донецьк) і Христина Білодід (Київ). Всі дівчата отримали на пам’ять оригінальні ковані трояндочки ручної роботи від Гільдії ковалів Донбасу.Євген Лавриненко. Фото Олександра Ілларіонова

Оставить комментарий